0 551 193 22 22

İkinci el elektronik eşya alan yerler

İkinci el elektronik eşya alan yerler firmamız  İstanbul ümraniye semtinde Asya Spot; kinci el eşya alım satımında 15 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerinin sadakatini artırmayı hedeflemektedir

İkinci el elektronik eşya alan yerler

 Asya Spot firmamız sadece kaliteli kullanılabilirliği yüksek ve temiz eşya alıp satar. Elektronik eşyalarınız zarar görmemiş ve kullanılabilir olmaması durumunda evinizden alıyoruz. Kullanılabilirliği olmayan elektronik  eşya kesinlikle almıyoruz. İkinci el televizyon, çamaşır makinası,bulaşık makinası, derin dondurucu, ankastre, fırın, ocak, kurutma makinası vb tüm  elektronik eşya  çeşitlerinin alım ve satımını yapıyoruz.

İkinci el elektronik eşya alan yerler – Arayın

Hayatımızın olmazsa olmazı elektronik eşya’larımızı bazen çeşitli nedenlerden dolayı değiştirmek veya satmak isteyebiliriz. örneğin aldığımız bir laptop bir müddet kullandıktan sonra artık bi sonraki teknolojiyi desteklemiyor olabilir. küçük geliyor olabilir. Büyük ve yeni bir bilgisayar isteyebilirsiniz. yenisini alınca bunu ne yapacağım demeyin, oradan oraya taşımak ve kamufle etmek zorunda kaldığınız karşı konulmaz bir fazlalık haline gelmesini istemiyorsanız hemem bizi arayın.

Bu ve benzeri durumlarda hala kullanılabilir olduğu halde kullanılmayan elektronik eşyalarınızı nakite çevirin. çileye dönüşmüş hemde arada zayi olup gitmesini istemediğiniz eşyaları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmanız en doğrusu olur. Bazıları bu vb durumlarda eşyaların letgo sahibinden ve benzeri çeşitli internet ortamlarından satmayı tercih ediyor. Buda bi çözüm ama herkesin o kadar eşyayı ilan verip yüzlerce teklife cevap verecek durumu yok. Satıp satamayacağı bi, belirsizlikle yüzyüze geçireceği okadar vaktinin olduğunu düşünemeyiz. işte böyle durumlar bizim sektörü doğurmuştur. Atmaya kıyamadığınız verecek münasip birini bulamadığınız hala kullanılabilir eşyalarınızı satın alıyoruz. Piyasadaki değeri ne ise o şekilde fiyatlandırıp  mağazamızda sergilayip başka ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz.

Ayrıca mağazamızda sadece ikinci el elektronik eşya değil  bahçe mobilyaları koltuk takımı, kanepe, baza, yatak,tv,dolap,beyaz eşya, elektronik eşya vb kullanılabilir tüm eşyaların alım satımını yapmaktayız

İster anadolu yakasın da olun isterseniz avrupa yakasında gezici ekiplerimiz her iki yakada da hizmet vermektedir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen arayın aynı gün içinde gelip nakit ödeyerek eşyalarınızı alalım. Üstelik siz taşıma ve nakliye konusunda hiç endişe etmeyin. Hepsi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz eşyalara göz atabirsiniz. Sosyal medyada faliyetlerimizi görmek için Facebooksayfamıza da bir göz atabilirsiniz.