0 551 193 22 22

Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Eşyalarımı satmak istiyorum diya yapılan aramalar ikinci el eşya sektörünü günden güne büyüyen büyük bir sektör haline gelmiştir. Arz ve talep meselesinin oluşturduğu bu sektör Aslında tamamen ihtiyaç sahiplerine hizmet etmektedir. Bir yandan makul fiyatlarla geçici eşya arayan öğrenciler, gurbetçiler ve bekar yaşayanlar için önem arz eden ikinci el eşya. Herhangi bir sebepten eşyalarını değiştirmek isteyenler için deBir kurtuluş yolu olmuştur.
İkinci el eşya Maceramız ilk 2003 yılında Ümraniye de açmış olduğumuz Asya Spot mağazamızda başlamıştır. Aslında ilk olarak Spot eşya alım satımı için açmış olduğumuz mağazada aynı sene içerisinde İkinci el eşya alım satımına olan rağbet ve talepler bizi bu sektöre yöneltmiştir. 2003 yılından beri O gün bugündür ikinci el eşya alım satım yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmaktayız.

Eşyalarımı satmak istiyorum – nasıl satarım?

Eşyalarımı satmak istiyorum  diye almak isteyenler kadar ikinci el eşyalarını satmak isteyenler de mevcuttur bu sektör onlar içinde bir kurtuluş kapısıdır. Bunları sizin için şöyle sıralayabiliriz
  • Büyük bir evde otururken küçük bir eve taşınanlar koyacak yer bulamadıkları için ikinci el eşyalarını satmak isteyebilirler.
  • Bir yerde geçici bir süre oturup başka bir yere taşınmak üzere olanlar ikinci el eşyalarını satmak isteyebilirler.
  • Yeni eşya satın almak isteyenler kendilerine göre artık eski olan eşyalarını satmak isteyebilirler.

Yukarda saydığımız nedenlerden veya başka herhangi bir nedenden dolayı eşyalarını satmak isteyenler. 15 yıldır sektöründe uzman olmuş firmamızı kuşkusuz bir şekilde arayabilirler.

Bizi aradığınız yer bize yakınsa hemen gelip eşyalarınızı fiyatlandırırız. Eğer bizi aradığınız yer uzaksa veya sadece fiyat araştırması yapıyorsanız bize satmak istediğiniz eşyaların resimlerini gönderebilirsiniz. Bu şekilde de size fiyat bilgisi veririz. Bize 0 551 193 22 22  numaralı whatsapp hattımızdan resim atabilirsiniz Şimdiden firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederen güzel eşyaların sizin olmasını dileriz.
Bizi ve faaliyetlerimizi sosyal medya hesaplarımız facebook,twitter,instagram,pinterest.tumblr,google+’dan takip edebilirsiniz. bu sayede güncel kampanya ve ürünlerden haberdar olup eviniz için gözde bi parça yakalama fırsatını kaçırmazsınız.