0 551 193 22 22

Gebze toplu ev eşyası alan yerler

0

Gebze toplu ev eşyası alan yerler

Gebze toplu ev eşyası alan yerler sıralamasında 15 yıllık tecrübesi ile zirveye çıkan firmamız Asya Spot işinin uzmanıdır. 2013 yılında Ümraniyede kurulan firmamız hızlı servisi,taşıma konusunda uzman olmuş tecrübeli ekibi ve nakit ödeme politikası ile diğer ikinci el ve spot eşya alanlar ‘dan kendini soyutlamıştır.

 olarak satmak istediğiniz ev eşyalarını tek tek olarakta satın almaktayız. Ancak bir daireyi boşaltırken olurda  komple bütün eşyalarınızı satmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.Hemen arayın 0 551 193 22 220 537 788 56 87  ve 0 551 193 22 23 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Satmaya henüz karar vermediğiniz eşyalara sadece fiyat araştırması yapıyorsanız bize resimlerini whatsapp aracılığı ile yollayıp fiyat alabilirsiniz.

Gebze toplu ev eşyası alan yerler arasında en yüksek fiyat veren firmamız Asya Spot liste başındadır.

Gebze toplu ev eşyası alan yerler

Gebze toplu ev eşyası alan yerler olarak alım satımını yaptığımız bazı eşya kalemleri

 • Mobilya takımları
 • Koltuk takımları
 • Yatak odası takımları
 • Büro mobilyaları
 • Ofis mobilyaları
 • Bahçe mobilyaları
 • Beyaz eşyalar
 • Elektronik eşyalar
 • 4k Tv
 • Lcd Tv
 • Cafe eşyası

Gebze toplu ev eşyası alan yerler

Kullanmadığınız eşyalarınızı nakite çevirin-nasıl mı?

İkinci el eşya alan yerler 2003 yılında Ümraniye de kurulan firmamız Asya Spot ilk etapta Spot eşya mağazası olarak açılmıştı. Aynı yıl içersinde yoğun bir şekilde ikinci el eşya alım satım talebi nedeniyle ikinci el eşya alım satım işine de girmiştir. O günden bugüne 15 yıllık tecrübesi ile İkinci el eşya alım satımı yapmaktadır. Taşıma konusunda uzmanlaşmış ekibi kırmadan dökmeden eşyalarınızı içerden dışarıya taşır. İstanbul Anadolu yakasında,İstanbul Avrupa yakasında Ve Gebze, Kocaeli bölgesinde eşyalarınızı evinizden almaktadır. Eşyalarımızı satmak üzere bizi aradığınızda hızlı servis Aracımızla hemen yerinize geliriz. Yerinize gelen ekiplerimiz Eşyalarınızın ekspertizini yaparak Eşyaların fiyatlarını belirler,Ve size fiyat teklifinde bulunur. Karşılıklı mütabakat sağlamanız durumunda Eşyalarınızın parasını nakit ödenerek alınır Ve yükleme işlemi başlatılır. Çöp olmaktansa Kullanmadığınız eşyalarınızı nakite çevirin

Kullanmadığınız eşyalarınızı nakite çevirin – WhatsApp

Yazımızı okuduğunuz halde hala çekimser Olabilirsiniz. Acaba benim eşyalarım para eder mi? Acaba benim eşyalarımı alırlar mı? Hadi aradım geldiler ya almazlarsa? Gibi sorularınız olabilir. Eğer böyle düşünüyorsanız evinize bizi çağırmadan önce eşyalarınızın fotoğraflarını çekip iletişim bölümünde bulunan bilgilerimizden mail yoluyla veya 0 551 193 22 22 WhatsApp’tan bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest,Tumblr, Google+ Profillerimizi ziyaret edebilir iş ve İşleyiş faaliyetlerimize göz atabilirsiniz.

Yada İstanbul Ümraniye’de bulunan mağazamızı ziyaret edip, özenle seçtiğimiz parçalara göz atarken bir acı kahvemizi içebilirsiniz herzaman bekleriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.