0 551 193 22 22

Ofis Mobilyaları

ikinci el ofis mobilyası alan yerler

İkinci el ofis mobilyası alan yerler

İkinci el ofis mobilyası alan yerler firmamız  İstanbul ümraniye semtinde Asya Spot; kinci el eşya alım satımında 15 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerinin sadakatini artırmayı hedeflemektedir.

İkinci el ofis mobilyası alan yerler

İkinci el ofis mobilyası alan yerler Asya Spot sadece kaliteli ve temiz mobilya alır ve satar. İkinci el eşyalarınız temiz ve kullanılabilir olması durumunda alıyoruz. Kullanılabilirliği olmayan mobilyaları kesinle almıyoruz. Ayrıca İkinci el mobilya takımı, koltuk takımı, yatak odası takımı, köşe koltuk, baza, tv ünitesi, çekyat, şifonyer, çalışma masalarınızın yanısıra bahçe mobilyası  vb. eşyaların alım ve satımını yapıyoruz.

Ofislerinizin demirbaş eşyaları ofis mobilyalarınızı bazen çeşitli nedenlerden dolayı değiştirmek veya satmak isteyebilirsiniz. Örneğin rezidans içinde bi ofiste otururken aldığınız ofis mobilyaları müstakil  bir ofise taşındığınızda artık ihtiyaç duymadığınız ve oradan oraya taşımak ve kamufle etmek zorunda kaldığınız karşı konulmaz bir fazlalık haline gelebilir.

Bu ve benzeri durumlarda hala kullanılabilir olduğu halde kullanılmayan, hem çileye dönüşmüş hemde arada zayi olup gitmesini istemediğiniz eşyaları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmanız en doğrusu olur. Bazıları bu vb durumlarda eşyalarınI letgo sahibinden ve benzeri çeşitli internet ortamlarından satmayı tercih edebilir. Buda bi çözüm ama herkesin o kadar eşyayı ilan verip yüzlerce teklife cevap vermek kolay iş değil. Üstelik satıp satamayacağı bi belirsizlikle yüzyüze geçireceği okadar vaktinin olduğunuda düşünemeyiz. İşte böyle durumlar bizim sektörü doğurmuştur. Atmaya kıyamadığınız, verecek münasip birini bulamadığınız, hala kullanılabilir olduğunu düşündüğünüz, eşyalarınızı piyasadaki değeri ne ise o şekilde fiyatlandırıp sizlerden satın alıyoruz. Mağazamızda sergilayip başka ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz.

Ayrıca mağazamızda sadece ikinci el bahçe mobilyaları değil koltuk takımı, kanepe, baza, yatak,tv,dolap,beyaz eşya, elektronik eşya vb kullanılabilir tüm eşyaların alım satımını yapmaktayız.

İster anadolu yakasın da olun isterseniz avrupa yakasında gezici ekiplerimiz her iki yakada da hizmet vermektedir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen arayın aynı gün içinde gelip nakit ödeyerek eşyalarınızı alalım. Üstelik siz taşıma ve nakliye konusunda hiç endişe etmeyin. Hepsi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca mağazamızı ziyaret edebilir sizler için özenle seçtiğimiz eşyalara göz atabirsiniz.  Sosyal medyadan Facebook adresimize bakarak faaliyetlerimizi görebilirsiniz.