0 551 193 22 22

ÜMRANİYE İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

Ümraniye ikinci el eşya alan yerler arasında firmamız Asya Spot önemli bir seviyeye gelmiştir. ikinci el eşya alan yerler ve ikinci el eşya satan yerler için oldukça önemli bölgelerden biriside Gebze bölgesidir.
Anadolu yakası’nın gözbebeği olan ve birden büyüyen Ümraniye toplu konut projelerine ve farklı kültürlere ev sahipliği yapan bir bölgedir.Ayrıca Marmaranın en büyük gözdelerinden biri olan Ümraniye ‘de İkinci el eşya sektörü çok hızlıdır.

ÜMRANİYE İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

Ümraniye İkinci el eşya alan yerler sıralamasında alım ve satımı yüksek bir semttir. Mahallelerin birleşmesi ve yeni inşaat sektörüyle yoğun bir şekilde göç alan büyüyen ilçede. Nüfus yoğunluğunu memur, bekar,öğrenci ve gurbetçilerin oluşturmaktadır. Bu bölgede ikinci el eşya alım satımı çok iyi seviyededir.

Ümraniye ikinci el eşya alan yerler- Hizmet kalemlerimiz

İkinci el Mobilya takımı alım satım
İkinci el Koltuk takımı alım satımı
İkinci el Ofis Mobilyası alım satımı
İkinci el Bahçe Mobilyası alım satım
İkinci el Cafe Restorant Mobilyası alım satım
İkinci el Beyaz Eşya alım satımı
İkinci el Elektronik Eşya alım satımı

ÜMRANİYE İKİNCİ EL MOBİLYA TAKIMI ALAN YERLER

Ümraniye kinci el mobilya takımı alan yerler arasında liste başında yerini alan firmamız Gebze bölgesinde satmak istediğiniz ikinci el mobilya takımlarınızı yerinize gelerek almaktadır.

ÜMRANİYE İKİNCİ EL KOLTUK TAKIMI ALAN YERLER

Ümraniye ikinci el koltuk takımı alan yerler içinde bir telefon kadar yakınınızdayız Ümraniye bölgesinde satmak istediğiniz ikinci el koltuk takımlarınızı almak üzere yerinize gelebiliriz ya da Fiyat bilgisi almak için bize satmak istediğiniz ikinci el koltuk takımlarınızın resimlerini WhatsApp’tan gönderebilirsiniz.

ÜMRANİYE İKİNCİ EL OFİS MOBİLYASI ALAN YERLER

Ümraniye ikinci ofis mobilyası alan yerler olarak satmak istediğiniz ikinci el ofis mobilyalarınıza talibiz. Tek yapmanız gereken mobilyalarımızın resmini çekip WhatsApp yoluyla bize göndermek fiyat konusunda anlaştığımız taktirde eşyalarınızı almak için aynı gün içersinde yerinize geliriz.

ÜMRANİYE BAHÇE MOBİLYASI ALAN YERLER

Ümraniye bahçe mobilyası alan yerler firmamız Asya Spot Ümraniye bölgesinde satmak istediğiniz hala kullanılabilir durumda olan bahçe mobilyalarınızı yerinize gelerek alır.Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

ÜMRANİYE BEYAZ EŞYA ALAN YERLER

Ümraniye beyaz eşya alan yerler içinde En hızlı servis ve en yüksek fiyat firmamızda bulunmaktadır. Ümraniye bölgesinde satmak istediğiniz beyaz eşyalar için bizi arayabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak için WhatsApp’tan beyaz eşyalarınızın resmini çekip bize atabilirsiniz.

GENEL